محل تبلیغات شما

من نمی دانم که اینها واقعاً راز هستند یا نه. در حقیقت اکثر آن ها واقعاًعقل سلیم هستند، اما من غافلگیر می شوم که بسیاری از دانش آموزان به نظر می رسد زندگیخود را از نظر آیلتس سخت تر از آنچه که باید باشد دشوارتر کند. با طی کردن این مسیرنه تنها هزینه بیشتری قبل از گرفتن نمره خود برای امتحانات چند امتحان دارید بلکه همچنینمی تواند زمان بیشتری برای رسیدن به نمره خود کسب کند.

من بیش از چندین سال معلم آیلتس بوده ام و در تمام آن مدت بیشتر به دانشآموزانی آموزش داده ام که به گروه 7 و 8 احتیاج دارند. در واقع من در آموزش گروه های7 و 8 تخصص دارم و از صدها دانش آموز که به آنها آموزش داده ام و آمادگی دارم.

آیلتس طی سال های متفاوتی که مشاهده کرده ام امتحان خود را می گذرانم وبا زندگی خود ادامه می دهم ، می توانم در بین این دانشجویان موفق دلایل موفقیت آن هارا ببینم و همچنین شاید چرا دیگران نباشند. بنابراین در اینجا برخی از مهمترین مواردیکه باید هنگام تصمیم گیری برای امتحان ایلتس در نظر بگیریدو با دوره های مناسب در این قسمت خود را آمادهنمایید.

آزمون خود را رزرو نکنید تا بدانید که می توانید نمره مورد نظر خود رابدست آورید. این ممکن است عقل عادی به نظر برسد، اما تعجب آورخواهید بود که چند دانش آموز امتحان را رزرو می کنند و بعد از آن شروع به فکر کردندر مورد نه تنها امتحان بلکه زبان انگلیسی خود می کنند. بسیاری از دانش آموزان یادمی گیرند که مجبور شوند آیلتس را بگذرانند و بدون ثبت نام در امتحان یا در نظر گرفتنسطح زبان خود، یک آزمون در دسترس رزرو کنند.

واقعاً عجیب است وقتی من با زبان آموزانی صحبت می کنم که به گروه 8 احتیاجدارند و آنها یک تست را گرفتند و گروه 5 را به ثمر رساندند. بنابراین به من گفته میشود که شما باید یک نمره خاص ارائه دهید - ابتدا سطح خود را بررسی کنید و سپس تصمیمبگیرید که چه مدت طول خواهد کشید تا شما به این هدف برسید.

شروع به مطالعه کنید و هرچه احساس می کنید نزدیکتر هستید، به تاریخ هایآزمون ممکن نگاه کنید. امتحان معمولا در مورد سطح شما بسیار دقیق است در بعضی مواقعاشتباه وجود دارد و اگر به گروه باند 5 برسید و به باند 8 احتیاج داشته باشید، پس گرفتنآزمون هم اکنون پول شما را دور می کند.

برنامه ای داشته باشید و سازمان یافته باشید و یک برنامه مشخصبرای آماده سازی ایلتس خود داشته باشیدو تا آخرین لحظه آن را ترک نکنید. یک زبان چیزی نیست که بتوانید با عجله بیشتر یادبگیرید که هر چه بیشتر در آن هزینه کنید بهتر می شود. تصمیم بگیرید که هر هفته چقدرمی توانید برای IELTSاختصاص دهید و سپس این زمان را ترتیب دهید تا همه موارد مورد نیاز برایانجام چهار قسمت از آزمون، واژگان جدید، دستور زبان، املا و غیره را تحت پوشش خود قراردهید.

سعی کنید کارها را به طور متوازن انجام دهید، بنابراین هر کاری را مرتباانجام می دهید به این ترتیب همه آن ها با همان نرخ بهبود می یابند و در هر روز در امتحانخود با هر قسمت آماده خواهید بود. تفاوت بین یادگیری و بهبود مهارت و تمرینرا درک کنید. من مدت ها است که برای امتحانات زبان انگلیسی دانشآموزان را آماده کرده ام ، تقریبا چهل سال است و بیشتر کارهایی که در کلاس انجام میدهیم مربوط به بهبود مهارت ها و یادگیری چیزهای جدید مانند واژگان، گرامر جدید و غیرهاست که به طور معمول انجام نمی دادم.

شروع به استفاده از آزمون های عملی با زبان آموزان تا زمانی که به تاریخامتحان نزدیک شوند. درک این نکته مهم است که تمرین به تنهایی به شما در پیشرفت کمکنمی کند. شما باید با زمینه های یادگیری که مهارت های انگلیسی شما را بهبود می بخشدبرخورد کنید. آزمون استفاده از این مهارت ها را انجام می دهد، بنابراین هرچه زبان انگلیسیشما امتحان ایلتس آسان تر باشد نمرهشما بالاتر خواهد بود.

نادیده بگیرید که پاسخ های اشتباه آن ها را با دقت بررسی کرده و دریابیدکه چرا اشتباه کرده اید و سپس با مشکل زبان ناشی از آن سر و کار دارید. آیا عدم وجودواژگان، یا عدم درک گرامر است یا شاید شما اشتباه کرده اید یا به سادگی نتوانسته اید.آنچه را گفته شد بشنوید یا بفهمید همه این موارد شما را مجبور به رفتن و تمرین اینزمینه های زبان برای بهبود آن ها می کنید و دفعه بعد دیگر این موارد را ندارید.

تمرین کنید و به یاد داشته باشید آیلتس یک تست زبان است و زبانموضوعی مبتنی بر مهارت است که برای بهبود نیاز به تمرین منظم دارد. تا قبل از امتحانخود تمرین خود را ترک نکنید، زیرا خیلی سریع مهارت های خود را بهبود می بخشید، بلکهوقت و توجه منظم دارد. اگر امتحان می کنید و نمرات خود را نمی گیرید و قصد دارید درآینده یک امتحان دیگری بگیرید، باید تمرین خود را نیز ادامه دهید.

این به معنای نشستن با کتاب های ایلتس نیست که می توانید کارهای دیگری را به زبان انگلیسیانجام دهید، کتاب بخوانید، به پادکست ها گوش دهید و برخی از مواردی را پیدا کنید کهبه حوزه کار شما وصل شده باشند که به شما در هر دو زبان انگلیسی و شغل شما کمک می کند.فیلم تماشا کنید یا چند آهنگ انگلیسی یاد بگیرید. هر کاری که به زبان انگلیسی انجامدهید به نوعی مفید خواهد بود.

دوستانی را به صورت محلی یا آنلاین پیدا کنید که همزمان با شما در آیلتس سفر کنند و با آن ها ملاقات کنید تا به زبان انگلیسیصحبت کنند، گوش دهند و کارهایی را انجام دهند و لازم نیست که حتما تمرینات آیلتس باشد.

مزایای خرید اینترنتی چیست؟

دانلود فیلم غیر مجاز

مزایای چاپ دیجیتال

زبان ,امتحان ,های ,ها ,انگلیسی ,انجام ,خود را ,که به ,زبان انگلیسی ,آن ها ,کنید و ,زبان انگلیسی انجام

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Randell's style او می گفت سبو السَّلامُ عَلیكَ یا ابنَ رَسُولِ اللهِ وَ ابنَ أَمیرِالمُؤمِنینَ وَ ابنَ الحُسینِ ابنِ عَلِی وَ رَحمَةُ اللهِ وَ بَرَكاتُهُ خریدار ضایعات کاغذ باطله و کتاب و مجله باطله کتاب و تحریر گلشن،میدان بزرگ وسط رضوان شهر(بلواربعثت)/شعبه دوم بلوار باهنر جنب چاپ گلشن phomolabland Janet's site کلینیک دکتر حاج رسولی( دانشگاه آزاد اسلامی) وبلاگ دکتر محمدرضا یوسفی